• mmusialplaymaker

Ligi regionalne okiem PlayMaker.pro

Co w sieci, to cieszy! Przedstawiamy aktualną, ogólnopolską klasyfikację 10 najlepszych strzelców IV lig

Gol co 33 minuty i średnia bramek na mecz 2,60 - to rezultat Karola Kosińskiego po 5 kolejkach IV ligi podlaskiej. Tur Bielsk Podlaski jest liderem swoich rozgrywek, a najlepszy snajper zdobył 52% wszystkich strzelonych goli tego zespołu. Najmłodszy z zestawienia - Michał Koc jest reprezentantem niepokonanego jak do tej pory lidera IV ligi opolskiej. Trafienie co 72 minut i średnia 1,29 gola na mecz. Zawodnicy LKS Porawie Większyce łącznie pokonywali bramkarzy rywali aż 26 razy, nie tracąc przy tym ani jednej bramki.

GLKS Andrespolia - 14. miejsce i bilans 17-16 Darłovia Darłowo - 7. miejsce i bilans 16-12 KS Małapanew Ozimek - 12. miejsce i bilans 17-13 Bielawianka Bielawa - 1. miejsce i bilans 30-7 LKS SOKÓŁ Wielka Lipa - 4. miejsce i bilans 17-6 MKP Boruta Zgierz - 2. miejsce i bilans 17-5 Zawisza Bydgoszcz - 4. miejsce i bilans 17-4 Powiślak Końskowola - 2. miejsce i bilans 20-7 MKP CARINA Gubin - 3. miejsce i bilans 22-7 LZS Starowice - 3. miejsce i bilans 20-4